16 września 2022 r. Spotkanie członków oddziału

Spotkanie członków oddziału 16 września 2022 r.

16 września 2022 r. w sali konferencyjnej Okręgowej Inspekcji Pracy w Szczecinie  przy ul. Pszczelnej odbyło się pierwsze po wakacjach spotkanie członków Oddziału. Obecnych było  24 członków.

Podczas spotkania między innymi poruszyliśmy następujące tematy:

1. Sprawozdanie z Nadzwyczajnego Zjazdu naszego Stowarzyszenia, w tym omówienie poszczególnych wydarzeń.

2. Omówienie wyjazdu na Ogólnopolskie Forum Służby BHP pod nazwą „Służba BHP 4.0", które odbyło się w Warszawie.

3. Informacje dotyczące seminarium w Mrzeżynie (7-9 października 2022 r.)  -  zapisy do 20.09.2022 r. Gorąco zachęcano do udziału, a niezdecydowanych zapraszano do zapoznania się z bogatym programem konferencji. Poinformowano że jest możliwość udziału osoby towarzyszącej lub też uczestnictwo w seminarium bez noclegu.

4. Wybraliśmy zespół , który bedzie zajmował się organizacją obchodów 30-lecia Stowarzyszenia. Już teraz możemy zdradzić, że wydarzenie będzie miało miejsce w czerwcu 2023 roku.

5. Dyskusja na temat:  Skąd czerpiemy naszą wiedzę – warsztat dla behapowca. Podzieliliśmy się spostrzeżeniami w temacie korzystania z progamów i stron internetowych, takich jak materiały udostępnianie przez Państwową Inspekcję Pracy, CIOP, Porozumienie dla Bezpieczeństwa, wyszukiwarka Polskiej Normy i wyroków sądów powszechnych.

6. Omówienie najnowszych przepisów.

7. Konkurs CIOP  "Pierwsza pomoc – moja supermoc", skierowany do dzieci.

Do zobaczenia w Mrzeżynie!