Dołącz do nas

Wstępując do nas zwiększasz szansę rozwoju własnego warsztatu pracy. Działamy na terenie całego kraju, dokształcamy, doradzamy, rozwijamy!

Aby zostać członkiem  OSPS BHP wystarczy:

JAK I GDZIE SIĘ ZAPISAĆ?

Zarejestruj się w strefie członkowskiej, w tym celu wybierz opcję  „Rejestracja - dla nowych Członków OSPS BHP".

Link do strefy członkowskiej

Pamiętaj o wyborze Oddziału, do którego chcesz przynależeć — to WAŻNE.

Tu znajdziesz Swój Oddział

Członkiem Stowarzyszenia może zostać każda osoba związana zawodowo z dziedziną bezpieczeństwa i higieny pracy czy też interesująca się problematyką i zagadnieniami bhp.

Wszelkie pytania i wątpliwości można wysyłać na adres e-mail: szczecin@ospsbhp.pl lub zadzwonić do pod numer telefonu 601 22 80 18

Wszystkich zainteresowanych wstąpieniem do Ogólnopolskiego Stowarzyszania Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy Oddział w Szczecinie informuję, że aby być członkiem stowarzyszenia należy:

1. posiadać obywatelstwo polskie lub jest cudzoziemcem mającym miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,
  2. spełniać wymogi kwalifikacyjne dla służby bezpieczeństwa i higieny pracy określone we właściwych przepisach,
  3. posiadać pełną zdolność do czynności prawnych,
  4. nie być pozbawionym praw publicznych,
  5. dać rękojmię przestrzegania norm współżycia społecznego i Zasad etyki zawodowej (treść w załączniku)
  6. zarejestrować się w strefie członkowskiej
  7. dokonać jednorazowej opłaty wpisowej – 50,00 zł,
  8. opłacić składki członkowskie (180,00 zł na rok)

Opłatę wpisową (50,00 zł) oraz składki członkowskie (180,00 zł na rok)  należy wpłacać  na konto bankowe Oddziału w Szczecinie o numerze: 92 1600 1462 1870 8135 0000 0001.

Przykładowy tytuł wpłaty: "Wpisowe, Jan Lis". Wiecej o skłdkach

Po zarejestrowaniu się w strefie członkowskiej będzie podjęta uchwała Zarządu Oddziału w sprawie przyjęcia kandydata w poczet członków Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy Oddział w Szczecinie. Informacja w tej sprawie zostanie do przesłania do przyjętego członka stowarzyszenia.

Ponadto informuję, że działający od 1993 roku Oddział stowarzyszenia zrzesza około 130 członków z różnym stażem pracy i z różnych branż. Dla rozpoczynających karierę w służbie BHP proponujemy opiekę indywidualnego mentora z wieloletnią praktyką, który chętnie podzieli się zdobytym doświadczeniem.

Informuję, że OSPS BHP  posiada osobowość prawną i działa na podstawie ustawy Prawo o Stowarzyszeniach. Zachęcamy do zapoznania się z naszym statutem. Prosimy także o zapoznanie się Zasadami etyki członka OSPS BHP i Zasadami etyki zawodowej służby BHP.

Współpracujemy między innymi z Okręgowym Inspektoratem Pracy, Urzędem Dozoru Technicznego, Państwową Inspekcją Sanitarną.

Dla naszych członków organizujemy seminaria, konferencje i szkolenia, których celem jest podwyższanie umiejętności. Nasza działalność polega również na samokształceniu poprzez wymianę wiedzy i doświadczeń między sobą.

Zapraszam do wstąpienia w nasze szeregi!

O naszych działaniach więcej przecztasz w AKTUALNOŚCIACH   i  PLANIE PRACY

Jerzy Gołda