20 kwietnia 2023 r. Spotkanie członków oddziału

Spotkanie w Goleniowskim Parku Przemysłowym

W dniu 20 kwietnia 2023 r. wznowiliśmy spotkania członków w zakładach pracy. Tym razem spotkanie dzięki gościnności kolegi Mariusza Różewskiego, odbyło  się w SIA Abrasives Sp. z o.o. na terenie  Goleniowskiego Parku Przemysłowego. Kolega Mariusza Różewski tworzy tam służbę BHP.

Na początku wszyscy zebrani zostali poddani instruktażowi przewidzianemu dla wszystkich odwiedzających zakład. Następnie Kolega Mariusz zaprezentował nam kilka ciekawych pomieszczeń, w tym halę produkcyjną i szkoleniową. Opowiedział ciekawostki o zakładzie.

Po dotarciu do sali konferencyjnej czekała na zebranych niespodzianka. Każdy otrzymał od gospodarza  gadżety firmowe oraz słoiczek pszczelego miodu z nabierakiem.

Kolejnym akcentem w programie był super interesujący i czytelny wykład kolegi Janusza Jasińskiego, który wyjaśnił zebranym jak dobrać środki ochrony indywidualnej podczas pracy w hałasie. (w załączeniu prezentacja i kalkulator pomocny przy doborze ochron słuchu).

Tradycyjnie, koleżanka Emilia Szalewicz przygotowała prezentację o nowościach w przepisach.

Na spotkanie przybyło 18 członków i 4 on-line.

Przyjęto nowa koleżankę Beatę Kosek do grona członków naszego oddziału. Jest nas teraz 139 osób.

Prezes zaprosił do uczestniczenia w najbliższych wydarzeniach:

Konferencja BHP 25 maja 2023 r. ANS TWP (formuła on-line)

Rajd rowerowy 27 maja 2023 r.

Spływ motorowy  3 czerwca 2023 r.

prezes Zarządu Oddziału w Szczecinie