high quality and large discount of all highqualityreplicawatches online.dedicated qualifications are probably the character to do with ブルームスティック 電子タバコ for sale in usa. O nas - Oddział w Szczecinie

O nas

Oddział w Szczecinie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP został powołany do życia 25 czerwca 1993 roku. Od tego czasu Oddziałem kierowało czterech prezesów - pierwszym był Franciszek Jaworski, następnie Stanisław Starzyński, Adam Chodyniecki, a od 2020 roku jest nim Jerzy Gołda.

Od samego początku aktywności, Oddział zrzesza behapowców z całego województwa zachodniopomorskiego w różnym wieku, zarówno tych z bogatym doświadczeniem, jak i tych dopiero wchodzących na rynek pracy.

Na cyklicznych i regularnych spotkaniach członków Oddziału podejmowane są działania mające na celu rozwój wiedzy i umiejętności członków poprzez przedstawianie i analizowanie ciekawych i aktualnych tematów potrzebnych w pracy służby BHP.

Od samego początku Oddział ma duże wsparcie ze strony Okręgowego Inspektoratu Pracy w Szczecinie. Spotkania często odbywają się w sali konferencyjnej OIP. Wartością dodaną spotkań w OIP jest udział inspektorów PIP w oddziałowych dyskusjach. Spotkania te są również wspaniałą okazją do integracji środowiska behapowców i wymiany doświadczeń. Sprzyjają nawiązaniu pozytywnych relacji między członkami. Realizowane w ramach Oddziału liczne działania angażują wszystkich uczestników i motywują do pogłębiania tych relacji.

Oddział podejmuje również liczne inicjatywy we współpracy z innymi Oddziałami zamiejscowymi. Wymiana wspólnych doświadczeń i zainteresowań przekłada się na doskonalenie efektywności działań zawodowych wszystkich członków Stowarzyszenia.

W ramach działalności Oddziału organizowane są również warsztaty praktyczne, wycieczki do zakładów pracy, seminaria i konferencje (także wyjazdowe) oraz spotkania okolicznościowe i integracyjne (np. wspólne wyprawy kajakami, motorówkami czy rowerami). Spotkania przyjmują różne formy,  w tym także formę on-line.

Adres siedziby Zarządu Oddziału:
ul. Emilii Plater 84a/9

Numer konta bankowego  OSPSBHP Oddział w Szczecinie
92 1600 1462 1870 8135 0000 0001.