14 marca 2024 r. Spotkanie członków oddziału

Spotkanie w zakładzie pracy Hanse Yachts

SORGA - informacje

W dniu 14 marca 2024 r. członkowie naszego Oddziału wzięli udział w spotkaniu i wycieczce szkoleniowej w Hanse Yachts, w której służbę BHP pełni nasz kolega Marcin Kondel.

W programie spotkania

1. Mieliśmy okazję zapoznać się z zakładem produkującym luksusowe łodzie motorowe i żaglowe.  Zapoznaliśmy się z wieloma pomysłami i rozwiązaniami poprawiającymi bezpieczeństwo i higienę pracy oraz oceną ryzyka zawodowego substancji chemicznych, które  przedstawił kolega Marcin Kondel.
  2. Przyjęcie dwóch  sympatycznych koleżanek do naszego Oddziału.
  3. Zapoznanie zebranych z funkcjami członków „nowego” Zarządu Oddziału.
  4. Omówienie wycieczki szkoleniowej w CPR, którą przygotowała koleżanka Katarzyna Rybarczyk. Prezentacja w załączeniu.
  5. Prezes przybliżył i praktycznie omówił  strefę członkowską
  6. Nowości w przepisach - w załączeniu
  7. Zaproszenie na wydarzenia organizowane przez Zarząd Oddziału i Zarząd Główny dla OSPS BHP.
  8. Zachęcono do udziału w konkursie „Służba bhp najlepszy doradca pracodawcy – regulamin.
  9. Informacja o wycieczce autokarem na targi SAWO do Poznania– nieodpłatnie!

W spotkaniu kilka osób uczestniczyło w formie on-line.