20 stycznia 2023 r. Spotkanie członków oddziału

Spotkanie członków oddziału

W dniu 20 stycznia 2023 r. o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Okręgowej Inspekcji Pracy przy ul. Pszczelnej 7 w Szczecinie odbyło się pierwsze w 2023 roku spotkanie członków oddziału.

W spotkaniu uczestniczyło 36, w tym 8 osób na platformie ZOOM. Po raz pierwszy w czasie spotkania używaliśmy naszego nowego oddziałowego komputera.

W trakcie spotkania

1. Koleżanka Ania Malinowska w oparciu o Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bhp w ciekawy sposób przypomniała zadania i uprawnienia służby BHP. (w załączeniu prezentacja).
  2. Koleżanka Emilia Szalewicz omówiła nowości w przepisach, w tym Rozporządzenie w sprawie statystycznej karty wypadków z nowym wzorem. (prezentacja w załączeniu).
  3. Prezes Jerzy Gołda przedstawił wstępny program oraz koszty seminarium rocznicowego w Międzyzdrojach.
  4. Kolega Franciszek sprzedał ostatnie kalendarze na  2023 rok.
  5. Na zakończenie zebrania  do grona naszego Stowarzyszenia przyjeto trzy nowe koleżanki MMM.

Podziękowanie

Bardzo dziękujemy Marcinowu Matuszakowi mężowi naszej Koleżanki Asi  za pomoc przy zakupie i przygotowaniu do pracy naszego komputera.

Incydent

Na początku spotkania wydarzył  incydent włączenia się na platformie ZOOM nieproszonego gościa, który bardzo przeszkadzał i prezentował niewłaściwe treści. W związku z tym link do spotkania w przyszłości będzie wysyłany członkom oddziału mailem.

Składki

Zarząd Oddziału w Szczecinie bardzo prosi członków Oddziału o systematyczne opłacanie składek, które od 1 stycznia 2023 r. wynoszą – 15,00 zł miesięcznie 180,00 zł rocznie.

Numer konta OSPSBHP Oddział w Szczecinie

92 1600 1462 1870 8135 0000 0001.

ul. Emilii Plater 84a/9