25 maja Współczesna służba bhp problemy i wyzwania

25 maja Współczesna służba bhp  problemy i wyzwania
Konferencja w WSH 25 maja 2021 r.


Organizatorami konferencji było Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników  Służby BHP Oddział w Szczecinie oraz Wyższa Szkoła Humanistyczna Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Szczecinie

Cel Konferencji bylo podjęcie dyskusji na temat współczesnego pracownika służby BHP w dynamicznie zmieniającym się świecie - problemów oraz wyzwań z jakimi przychodzi mu się zmierzyć w codziennej pracy.

Spotkanie odbyło się  w formie on-line z wykorzystaniem aplikacji MS Teams.
 
Konferencja miała charakter interdyscyplinarny. Każdy z uczestników miał sposobność odnalezienia dziedziny, która go interesuje  i dokonać wyboru odpowiedniego panelu warsztatowego. Celem Konferencji była prezentacja sposobów doskonalenia procesów i umiejętności stosowanych w omawianych zawodach, które pozwalają na osiągnięcie ponadprzeciętnych rezultatów. W konferencji uczestniczyli zarówno pracownicy naukowi, studenci, jak i przedstawiciele otoczenia społeczno-gospodarczego, w tym członkowie naszego stowarzyszenia, nie tylko z naszego oddziału. 

W pierwszej części dostępnej dla wszystkich uczestników konferencji, wysłano dwóch interesujących wykładów: 
1. nt. Zarządzania sobą w czasie – prof. dr hab. Anna Pluta (Uniwersytet Szczeciński)
2. nt. Uniwersalnych problemów komunikacji międzyludzkiej  -  prof. zw. dr hab. Zbigniew Nęcki  (Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego)

W panelu "Profesjonalizacja w zawodzie  pracownika służb bhp" mieliśmy okazję zobaczyć i usłyszeć prezentację dwóch naszych kolegów:  
1. mgr inż. Adama Chodynieckiego - Analiza stanu BHP w zakładzie pracy
2. mgr inż. Jerzy Gołdę - Jak przeprowadzić ciekawe szkolenie BHP dla pracowników 

 

Do pobrania
Zaproszenie.pdf 432 KB PDF