Odszedł od nas dr inż. Wojciech Oleszak

Ostatnie pożegnanie odbyło się na Cmentarzu Centralnym

W dniu 22 listopada 2022 r.  członkowie naszego oddziału uczestniczyli w ostatnim pożegnaniu dr. inż. Wojciecha Oleszaka. Uroczystości miały miejsce na  Cmentarzu Centralnym  w Szczecinie. (kw. 80E rząd 10 grób 24)

15 listopada 2022 r. odszedł od nas wieloletni przyjaciel naszego Stowarzyszenia dr inż. Wojciech Oleszak, prywatnie tata naszej wiceprezes Anny Oleszak. Był między innymi kierownikiem Katedry Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Akademii Nauk Stosowanych Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Szczecinie. Jesteśmy wdzięczni za Jego poświęcenie na rzecz edukacji służby BHP, również naszych członków. Nasz nauczyciel pozostanie na zawsze w naszej pamięci.

PANIE WOJCIECHU DZIĘKUJEMY!

Aniu proszę, przyjmij nasze najszczersze kondolencje z powodu utraty ukochanego TATY.

Pogrążeni w smutku Członkowie Zarządu.