8 grudnia 2022 Spotkanie wigilijne

Spotkanie wigilijne 8 grudnia 2022 r.

Tegoroczne spotkanie wigilijne Zarząd Oddziału w porozumieniu z członkami postanowił zorganizować w nieco innej formie. Dotychczas zazwyczaj spotykaliśmy się w restauracjach, co również miało swój urok. Natomiast w tym roku wynajęliśmy salę, a każdy z uczestników w miarę możliwości był poproszony o przygotowanie jakieś potrawy. Jak się okazało, ta formuła doskonale się sprawdziła! Każdy miał swój udział w uroczystości. Stół uginał się pod ciężarem różnych smakołyków, pojawiły się na nim świeczki, choinkowe gałązki. Mogliśmy zjeść ciepły posiłek, ponieważ ktoś przyniósł kuchenkę mikrofalową, a ktoś inny przenośną kuchenkę indukcyjną. Dzięki uprzejmości żony naszego kolegi mieliśmy okazję najpierw podziwiać (a naprawdę było na co patrzeć!), a potem skosztować specjalnie na tą okazję przygotowanego torta. W tle leciały kolędy i mogliśmy wspólnie cieszyć się doskonałą organizacją i wspólnie spędzonym czasem.

Nasza Wiceprezes przedstawiła w formie zdjęć to, co w roku 2022 wydarzyło się w naszym Stowarzyszeniu. Koleżanki, które uczestniczyły w Radzie Stowarzyszenia, podzieliły się z nami zagadnieniami, które były na niej omawiane. Nie zabrakło tradycyjnego składania życzeń i dzielenia się opłatkiem. Na koniec oczywiście miała miejsce integracja w postaci wspólnego sprzątania. I tak w przyjemnej atmosferze minął grudniowy wieczór. A wszystko odbyło się dzięki naszemu Prezesowi, który niestety nie mógł być z nami. Jurku, bardzo dziękujemy i życzymy dużo zdrowia!