Spotkanie Rady Stowarzyszenia

22.04.2022 Spotkanie Rady Stowarzyszenia

22 kwietnia 2022 r. we Wrocławiu odbyła się Rada Stowarzyszenia. Została przygotowana wspólnie z Oddziałem OSPS BHP we Wrocławiu i poświęcona była podsumowaniu działań zarządów Oddziałów OSPSBHP w roku 2021. Zarząd Główny dokonał oceny i wyłonił dwanaście najbardziej aktywnych Oddziałów, spełniających cele statutowe OSPS BHP. Dla wyróżnionych przygotowano praktyczne nagrody.

Nasz oddział znalazł się w gronie aktywnej dwunastki. W nagrodę otrzymaliśmy od Zarządu Głównego Podziękowanie oraz rolap dedykowany dla naszego oddziału. Przy tej okazji Zarząd naszego oddziału dziękuje wszystkim członkom, którzy przyczynili się do tego wyróżnienia.

Dodatkowo, każdy z uczestników otrzymał gadżety z logo Stowarzyszenia (kubek, długopisy, praktyczny notatnik behapowca). Nasz skarbnik zaopatrzył się w nowe znaczki naszego Stowarzyszenia.

W programie Rady poruszono tematy związane ze zmianami do Statutu OSPS BHP, regulaminów, Strategią Zarządzania Wizerunkiem oraz kierunkami rozwoju naszej organizacji. Prowadzone dyskusje na zaproponowane tematy były merytoryczne i konstruktywne. Mamy nadzieję, że w przyszłości przyniosą wiele korzyści dla naszego Stowarzyszenia.

W spotkaniu uczestniczyło ponad 100 osób, w tym cztery z naszego oddziału. Trzy osoby z zarządu Oddziału (Emilka Szarama, Franek Jaworski, Jerzy Gołda) oraz członek grupy historycznej Emilka Szalewicz. Nasi przedstawiciele wielokrotnie zabierali głos w dyskusji.

W załączniku podziękowanie

Na zdjęciach między innymi:

Emilka przy banerze ze zdjęciem z naszego pierwszego spływu kajakowego  w 2021 r.

Zaprzyjaźniony Zarząd Oddziału z Krakowa.

Nasz Rolap na tle hotelu Śląsk we Wrocławiu.

podziekowanie.pdf 173 KB PDF