27 stycznia 2022 r Spotkanie członków Oddziału

Spotkanie członków Oddziału 27 stycznia 2022 r.

27 stycznia 2022 r.  odbyło się pierwsze spotkanie w roku członków oddziału w Szczecinie.  Uczestniczyło w nim 19 osób. Z uwagi na narastające zachorowania uczestnictwo było możliwe dzięki platformie ZOOM.

W programie przedstawiono:

1. realizację planu za 2021 r,

2. sprawozdanie skarbnika i Komisji Rewizyjnej,

3. księgę znaku naszego stowarzyszenia

4. zmianę rozporządzenia w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy

5. propozycję utworzenia grupy majacej z organizować obchody 30 lecia istnienia oddziału (czekamy na zgłoszenia)

6. plan pracy na 2022 r.

7. możliwość wzięcia udziału w konkursie "Służba BHP - najlepszy doradca   pracodawcy" oraz 'Zdobądź dyplom PIP"

8. projekt ZUS dotyczący dofinansowania działań pracodawców na rzecz poprawy warunków pracy,

W załączeniu do pobrania:

1. Dziennik Ustaw wprowadzający zmianę rozporządzenia w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy,

2. tekst jednolity rozporządzenia w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy

3. Prezentacje ze spotkania

4. Sprawozdanie finansowe za 2021 r.